Přihlášení do obsazovačky OBC - Olympia Bowling Cup
Dotazy nebo připomínky k této obsazovačce adresujte přímo:
Marval Jiří (776105706) jm.bowling@volny.cz
Výpis rund
potvrzená účas pořadatelem přihlášeni, ale zatím nepotvrzeni pořadatelem
obsazeno: 12/12
1. hrací runda - středa 07.08.2024 17:00 Herna: Olympia
náhradníci: 1/4 |
|||
---|---|---|---|
Bajgarová Anna | Homola Lukáš | Homola Ladislav | Hřebík Lumír |
Janočková Krystyna | Kouba Václav | Kunc Oto | Matějka Antonín |
Polívka Dalibor | Schönová Jana | Soukupová Dana | Vcelis Jaroslav |
Josef Colon (náhradník) | (náhradník) | (náhradník) | (náhradník) |
obsazeno: 10/12
2. hrací runda - středa 07.08.2024 19:45 Herna: Olympia
náhradníci: 0/0 |
|||
---|---|---|---|
Bočan Josef | Bočanová Ivana | Jiřiště Vlastimil | Jirků Ladislav |
Ludvik Horák | Podlaha Adam | Straková Irena | Váchová Věra |
Vlček Josef |
obsazeno: 12/12
3. hrací runda - sobota 10.08.2024 10:00 Herna: Olympia
náhradníci: 1/4 |
|||
---|---|---|---|
Beštová Kateřina | Čermák Pavel | Černík Vojtěch | Černíková Karolína |
Hindrák Jiří | Korecky Michal | Míka Miroslav | Rác Václav |
Rácová Julie | Stulíková Dagmar | Široký Martin | Vrážel Jiří |
Věra Mašatová (náhradník) | (náhradník) | (náhradník) | (náhradník) |
obsazeno: 8/12
4. hrací runda - sobota 10.08.2024 12:30 Herna: Olympia
náhradníci: 0/4 |
|||
---|---|---|---|
Jiránek Filip | Liebichová Ingrid | Mička Daniel | |
Prokopová Dagmar | Sova Petr | Sovová Ivana | Šalkovič Michal |
(náhradník) | (náhradník) | (náhradník) | (náhradník) |
obsazeno: 11/12
5. hrací runda - neděle 11.08.2024 10:00 Herna: Olympia
náhradníci: 0/4 |
|||
---|---|---|---|
Butal Jaroslav | Čekal Filip | Dyršmíd Roman | |
Krch Miroslav | Malcová Gabriela | Malec Jaromír | Sýkorová Andrea |
Šimánek Ladislav | Šimůnek Pavel | Volčko Vladimír | |
(náhradník) | (náhradník) | (náhradník) | (náhradník) |
obsazeno: 12/12
6. hrací runda - neděle 11.08.2024 12:30 Herna: Olympia
náhradníci: 0/4 |
|||
---|---|---|---|
Haxa Marrin | Haxa Adam | Haxová Kateřina | Kolář Jan ml. |
Květenský Vítězslav | Marek Jakub | Mareš Jiří | Marešová Jana |
Sopková Irena | Suchánek Jan | Suchánková Miloslava | Štafa Pavel |
(náhradník) | (náhradník) | (náhradník) | (náhradník) |
obsazeno: 12/12
7. hrací runda - pondělí 12.08.2024 17:30 Herna: Olympia
náhradníci: 1/4 |
|||
---|---|---|---|
Chrpa Jindřich | Fleischmann Jan | Korynta Jan | Nosek Richard |
Novák Ladislav | Pleticha Jaroslav | Sůva Jan | Šolc Miloslav |
Větrovský Jaroslav | Větrovský Jaromír | Vohryzka Jaromír | Vohryzková Dáša |
Jiří Egert (náhradník) | (náhradník) | (náhradník) | (náhradník) |
obsazeno: 12/12
8. hrací runda - pondělí 12.08.2024 20:00 Herna: Olympia
náhradníci: 0/4 |
|||
---|---|---|---|
Bílek Miroslav | Javůrek Pavel | Kober Ivan | Kolář ml. Jan |
Kolář st. Jan | Kolářová Hana | Mach Libor | Slavíková Kateřina |
Soukup Libor | Stanek Jiri | Vopička Karel | |
(náhradník) | (náhradník) | (náhradník) | (náhradník) |
Work perfectly on
and 1024 x 768 resolution
All rights reserved to - SILVER LANE PRODUCTION
We do what you expect. Web design and artwork - www.mufin.sk